19 листопада 2019 16:05
Перегляди: ...

За це жінка отримала попередження ще наприкінці вересня.
Сьогодні на засіданні адмінкомісії у кременчуцькій мерії наклали штраф на містянку, яка складувала щебінь за межами будмайданчика.
Незаконні будматеріали помітили 2 жовтня по пров. Петрівському. На комісії зазначили, що ще наприкінці вересня жінка отримала попередження.
У поясненні вона зазначила, що на той момент знаходилася у відрядженні. А на момент засідання комісії будматеріал вже прибрала. І цей факт на комісії визнали пом'якшуючою обставиною.
Жінці призначили штраф у розмірі 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це 340 грн.
Тетяна Красельникова
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































