
Сімейна сварка.
Днями Автозаводський районний суд Кременчука у відкритому підготовчому судовому засіданні розглянув справу стосовно раніше не судимого уродженця Кременчука у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.
Обвинувачений Матвій* 14 квітня 2020 року близько 14.00 та його мати Катерина знаходились за місцем проживання жінки, де між ними на грунті раптово виниклих особистих неприязних відносин виникла сварка. В ході суперечки, маючи умисел на спричинення тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, наніс один удар ножем в область передньої черевної стінки матері. Жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді проникаючої колото-різаної рани передньої черевної стінки тіла шлунку.
При судово-медичній експертизі у потерпілої виявлені тілесні ушкодження у вигляді:
-одиночного проникаючого колюче-ріжучого пошкодження черевної стінки з пораненням шлунку, яке утворилось від дії колюче-ріжучого предмету можливо і від леза ножа по ступеню тяжкості відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, які небезпечні для життя під час отримання.
Таким чином, обвинувачений, своїми умисними діями, які виразились в умисному спричиненні тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 121 КК України.
Суд затвердив угоду про визнання винуватості від 30.04.2020 року, укладену між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури та обвинуваченим.
Обвинувачуваного визнали винним за ч.1 ст. 121 КК України і призначили йому узгоджене покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років.
На підставі ст. 75 КК України, вирішили звільнити від призначеного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням та встановленням іспитового строку на 3 роки.
На підставі ст. 76 КК України поклали на чоловіка обов`язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи та не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.
Вирок може бути оскаржений, з підстав, предбачених ст. 394 КПК України до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд м.Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення.
Нагадаємо, Кременчужанину, який підрізав матір, пред’явлено підозру.
У Кременчуці 27-річний чоловік підрізав матір та бабусю
Антоніна Озерна




























































