
Що важливо знати?
1 грудня 2017 року працівники кременчуцького ЦНАП долучились до заходів, присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІД. Про це йдеться на сторінці Кременчуцьго ЦНАПу.

Сьогодні ВІЛ/СНІД є невиліковною хворобою, а розповсюдження ВІЛ-інфекції можна зупинити лише у випадку, якщо люди обізнані про хворобу.
Дуже важливо знати, як передається ВІЛ, і, як від нього захиститися. Адже, щорічно у світі реєструється 5 млн. ВІЛ – інфікованих, помирає 3 млн. людей.
ВІЛ передається трьома чітко визначеними шляхами: статевим шляхом, через кров та від матері до дитини.
Також важливо знати, що:
шкіра нездоланний бар'єр для ВІЛ;
такі комахи, як комарі, не переносять ВІЛ;
можна торкатися, обніматися, цілуватися із ВІЛ-позитивною людиною, можна носити одяг ВІЛ-позитивної людини;
можна користуватися предметами та пристроями, туалетом, душем, білизною разом із ВІЛ - інфікованою людиною;
ВІЛ не можна вдихнути, не має його в сльозах, поту, слині, неможливо заразитися доторкнувшись до зараженої людини.
Знати - означає попередити!
ВІЛ-ІНФІКОВАНИЙ - ТИ НЕ САМОТНІЙ!
За матеріалами соцмереж




























































