22 квітня 2020 17:20
Перегляди: ...

Прогнозують, що цього має вистачити на кілька місяців.
Сьогодні під час засідання виконкому мер Кременчука Віталій Малецький заявив, що з держави надійшли кошти для закупівлі інсуліну хворим.
«По інсуліну прийшло 2 млн 998 тис грн. Приймаємо кошти з бюджету. Цього вистачить на кілька місяців», - сказав мер.
Нагадаємо, Діабетикам Кременчука інсулін будуть привозити медики додому.
У Кременчуці назріває інсуліновий скандал
Кременчуцька дитяча лікарня закупила для дітей-діабетиків 1 тис 200 доз інсуліну
Олег Булашев
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































