
В Київ він не переведений.
Стан віце-мера Кременчука Дмитра Кравченка, який захворів на Covid-19, задовільний.
Про це щойно під час засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у Кременчуці повідомив начальник управління охорони здоровя Максим Середа.
«В Київ він не переведений. Стан задовільний. Почувається, як пацієнт і загроз життю немає»,- каже М.Середа.
Міський голова Кременчука Віталій Малецький каже, що у Д.Кравченка гарний настрій і самопочуття нормальне.
«Сподіваємося, що скоро він піде на поправку»,- каже мер.
Нагадаємо, Віце-мера Кременчука, який хворіє на COVID-19, госпіталізували до інфекційної лікарні
Нагадаємо, 12 травня стало відомо, що Д.Кравченко отримав позитивні результати ПЛР-дослідження. Він знаходився на самоізоляції.
Пізніше мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що хворий заступник міського голови працює з дому, не дивлячись на температуру.
Днями, кременчужанини вказували на те, що Д.Кравченко порушив режим самоізоляції.
Олег Булашев































































