Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Вівторок, 9 Червня 2026

Ви є тут

Кладбищенські війни у Піщаному

19 листопада 2021 09:25
Перегляди: ...

Позиція першої скаржниці

Мешканка Піщаного Antonina Kudryash написала в Фейсбуці наступне:

«Жахлива подія чекала мене 14 листопада на центральному кладовищі села Піщаного. Після тяжкої втрати моєї доньки Юлії, я часто відвідую кладовище, доглядаю за похованням, намагаюся упорядкувати місце спочинку моєї дитини. З невеликих статків, бо маю на утриманні крім двох своїх діток ще й двоє неповнолітніх онучат, я замовила огорожу навколо могилки доньки. Але суперечка з сусідом по похованню Н*** Ярославом привела до того, що за його заявою працівники Комунального підприємства Піщанської сільської Ради «Комунсервіс» розбили ту огорожу, що була змонтована і залишили розбиті частини.

З яких коштів маю тепер поновлювати огорожу? Невже через пихатість та надмінність працівника поліції Н*** Ярослава та недолугість і безсовісність працівників КП «Комунсервіс» мені треба обділити дітей і внуків, щоб відновити загорожу.

Чому працівники «Комунсервісу» не компенсують розбиті секції загорожі? Та й звідки у мене здоров'я, щоб самій вкопувати ці секції? Якщо ж найняти працівників, то їм треба оплатити роботу. Працівник КП «Комунсервіс» С*** Олег у приватній розмові говорив, що без спілкування зі мною (як учасницею конфлікту) ніяких робіт проводити не мають права, але виявилося, що знищили все, не дочекавшись, доки я прийду для оформлення меж ділянки. Надіюся, що працівники сільської Ради допоможуть мені розв'язати цю конфліктну ситуацію, адже після втрати доньки у мене і так вистачає клопоту з двома маленькими онуками».

Позиція другої скаржниці

«Кременчуцькій газеті» стало відомо про те, що до сільської ради надійшла заява від іншої сторони конфлікту.

У ній сказано, що на кладовищі здійснено самовільне захоплення під поховання з боку односельців. У 2021 році поруч з могилою їх батьків було поховано померлу жінку, родичі якої самовільно захопили земельну ділянку розміром біля 10*3,5 м, підсипано ґрунт, встановлено капітальний паркан на фундаменті, перекривши вхід до місця поховання родичів.

Скаржниця пише, що між могилами має бути відстань, а в даному випадку огорожа розміщена впритул, а захоплена ділянка майже в 10 раз перевищує встановлені норми.

«Прошу втрутитися і допомогти», - сказано у листі до сільради та сільського голови Олександра Краплини.

 

Позиція влади

«Кременчуцька газета» звернулася за коментарями з приводу конфліктної ситуації до сільського голови Олександра Краплини. Він, разом зі своїм заступником, ретельно розповіли про конфлікт та шляхи його вирішення.

За підсумками розмови стало зрозуміло, що питання, підняті у скаргах, опрацьовані і на даний час конфлікт майже вирішено.

«Огорожу встановлять, як вимагає Закон. Прохід раніше вже було розблоковано до іншої могили. Ми пішли на зустріч родині, бо там велика родина і між сторонами конфлікту провели розмову. Люди порозумілися. Якщо будуть якісь прикрі випадки знову, то все буде по Закону аж до порушення кримінальних справ», - заявив перший заступник сільського голови Роман Назаренко.

Нагадаємо, Спецкомбінат ритуальних послуг повідомив, що перепоховання матері екс-чиновника Холода їх фахівці не проводили: здійснена наруга над могилою?

Екс-чиновник Холод може спати спокійно: Авраменко поновив могилу свої дружини

 

 

 

Клим Соколов

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися