14 грудня 2023 12:15
Перегляди: ...

На порушників чекає штраф.
У всіх селах Градизької громади завершені роботи з упорядкування смітників. Про це повідомляє голова громади Мирослав Носа.
Тепер настала черга Градизька, з приводу чого Мирослав Носа звернувся до людей, які самостійно возять сміття:
«Звалище починається на горі, а не по узбіччях від АТП.Для любителів сипати сміття на узбіччя встановлено дві камери, а на горі чергує працівник - отримаєте штраф. Додатково ми відсипаємо дорогу на смітник, щоб можна було заїхати у будь-яку погоду.Окремо звертаюсь до тих, хто викидає голови товстолобів по узбіччях до смітника- вас очікує така ж участь.
Всіх людей з головою на плечах прошу заключати договори з КП БЛАГОУСТРІЙ. Дякую за увагу».
Артем Кузьменко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію






























































