9 жовтня 2017 08:45
Перегляди: ...

Змагання з силової гімнастики відбудуться у центрі міста.
14 жовтня у парку "Придніпровський" розпочнеться "Кубок найсильніших" з нагоди Дня захисника України.
У організаторах - Кременчуцький міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та Відділ з фізичної культури і спорту виконкому.
"І знову Workout! Не пропусти!
Хлопці змагатимуться у виході силою, а також з гирею у 16 кг. їх чекають випробування у підтягуванні на перекладині та віджиманні на брусах.
Навантаження по максимуму!" - пишуть організатори та запрошують підтримати учасників.
Реєстрація на змагання з силової гімнастики розпочнеться з 12.00.
Аріна Алініна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































