13 серпня 2020 15:35
Перегляди: ...

«Ми не уповноважені робити політичну оцінку ситуації у Білорусі. Але, не можна калічити та вбивати власний народ!»
Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та його заступник Анатолій Ханко сьогодні біля адмінбудівлі підняли біло-червоний прапор незалежної Білорусі.
«Ми не уповноважені робити політичну оцінку ситуації у Білорусі. Але, не можна калічити та вбивати власний народ!», - повідомив А.Биленький на своїй сторінці у Фейсбуці.
Він зазначив, що прапор в знак солідарності з народом Білорусі провісить на флагштоці годину.
Марина Соловей
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































