5 лютого 2020 11:15
Перегляди: ...

Фотофакт.
Уже 5 день другого місяця зими, а в Кременчуці є місця, де не завершились новорічні свята.
Одне з таких - паркувальний майданчик біля торгівельного центру "Амстор". Там і досі красується новорічна ялинка. Розташована вона неподалік приміської автостанції. Тож зустрічає однією із перший і кременчужан, що повертаються додому, і гостей нашого міста.
Питання, чи її забули прибрати, чи якісь інші плани щодо новорічного атрибуту, залишається відкритим.
Світлана Павленко
Фото Кирила Воронцова
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































