10 липня 2018 15:45
Перегляди: ...

Відтепер засідання проводитимуться щосереди.
До Кременчука повертається English speaking club. Така інформація з’явилася у мережі Фейсбук.
Відтепер засідання проводитимуться щосереди.
Перша зустріч нового сезону відбудеться вже завтра 11 липня о 18.00 по вул.Софіївській, 36б.
В English speaking club планують цього разу обговорення літнього дозвілля.

Ніка Назарова
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































