
Фотофакт.
Вже традиційно наша редакція звертає увагу комунальників Кременчука на засохлі дерева у нашому місті. Адже інколи містяни скаржаться, що відповідні служби час від часу спилюють дерева, які, на їхній погляд, могли ще роками стояти без будь-якої загрози.
Цього разу сухостій знайшли на вулиці Молодіжна, навпроти будинку №5. Кременчужанка, яка надіслала фото, вказує, що неподалік гуртожиток для переселенців і там багато дітей, які можуть гуляти в тому місці. А там же небезпечно.
Нагадаємо, засохле дерево дивує кременчужан у парку «Ювілейний».
На допомогу комунальникам: у Придніпровському парку знайшли дерево, яке можна зрубати на дрова.
Містяни скаржаться: по Троїцький спиляли дерево, яке ще могло жити.
Знову допомагаємо комунальникам Кременчука шукати сухі дерева: цього разу на вул. Першотравневій.
У Кременчуці знайшли чергове засохле дерево – тепер на вул. І.Мазепи
Сухостій у центрі Кременчука за рік ніхто так і не прибрав
Світлана Павленко
Фото очевидиці





























































