22 грудня 2018 11:05
Перегляди: ...

Постраждалий в лікарні.
21 грудня до Зіньківської ЦРЛ з діагнозом: електротравма, забій поперекової ділянки хребта госпіталізований 56-річний мешканець селища Опішня.
Про це повідомили в управлінні цивільного захисту населення Полтавської ОДА.
Травми чоловік отримав внаслідок самовільної спроби включити розподільчий трансформатор електропостачання.
Стан здоров’я постраждалого – середньої важкості.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































