19 липня 2020 10:15
Перегляди: ...

Жінок було знайдено, медичної допомоги вони не потребували.
Біля Псла загубилися дві жінки.
Про це повідомили в прес-службі управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.
Вчора, 18 липня, черговий відділенням 10-ї ДПРЧ провів заходи щодо пошуку 33-річної та 56-річної жінок, які заблукали поблизу р. Псел та самостійно не змогли вийти до с. Сухорабівка Решетилівського району.
О 13.00 жінок було знайдено, медичної допомоги вони не потребували.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































