20 серпня 2018 13:00
Перегляди: ...

Водій та іноземний пасажир госпіталізовані.
19 серпня в Хорольському районі на 232 км автодороги Київ-Харків 70-річний водій автомобіля NISSAN Almera, мешканець м. Донецьк, не витримав безпечної дистанції та швидкості руху і в’їхав в автомобіль Mercedes-Benz, під керуванням 43-річного мешканця Харківської області.
Про це повідомили у прес-службі Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.
Після зіткнення автомобіль NISSAN Almera перекинувся у кювет, 65-річна пасажирка загинула на місці пригоди.
Водій автомобіля NISSAN Almera та його 32-річний пасажир, громадянин Австралії, отримали травми та були госпіталізовані до травматологічного відділення Хорольської центральної районної лікарні.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































