25 травня 2021 14:55
Перегляди: ...

Кременчуцьку велогромаду запрошують на велопарад 29 травня. Відповідне оголошення розмістив активний кременчужанин Олексій Корчак у Фейсбуці.
«Зверніть увагу, що цього року ми плануємо два старти: проміжний та основний.
Приємні новини: до наших спортивних активностей долучаються нові та нові-старі спонсори! Чудово бачити соціально-відповідальний бізнес в нашому місті!!!
Дякуємо, панове за підтримку й розуміння необхідності здоров'я нації!!!
Разом сила!!!», - написав він.
Старт проміжний з ПК «Нафтохімік» - о 17.20,
старт основний з ПК «КрАЗ» - о 18.00.
Ліна Романченко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію






























































