25 липня 2018 08:50
Перегляди: ...

Наразі стан здоров’я хворого – середньої важкості.
24 липня в Оржицькому районі під потяг №64 сполученням «Київ-Харків» потрапив 45-річний чоловік, мешканець с. Пузирі Семенівського району. Як повідомляє управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА, потерпілого для надання медичної допомоги госпіталізували до Лубенської ЦРЛ.
Стан здоров’я хворого – середньої важкості. Затримки руху потягів не було. Обставини нещасного випадку встановлюються.
Аріна Алініна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































