Віцемер Москалик сподівається, що майно від «Полтаватеплоенерго» перейде до опалювального сезону місту і тоді повернеться старий тариф
«Питання опрацьовується. Майже щодня йдуть з цього приводу наради і у міністерствах, і безпосередньо у виконавців».
























































