Марія Голівець та Марія Боймуротова з Кременчука здобули «бронзу» юніорського ЧУ з легкої атлетики
Дівчата стали третіми у своїх дисциплінах.
22-23 червня в Луцьку відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів та юніорок. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини й дві легкоатлетки з Кременчука здобули «бронзові» нагороди.

























































