Оце так ямки, ями і ямища, або Як кременчужани оцінюють стан доріг і тротуарів?
Думка містян.
"Кременчуцька газета" цього тижня цікавилась станом міських доріг і тротуарів. Зокрема, ми запропонували нашим читачам пройти опитування в телеграм-каналі видання, де поставили запитання: "Як ви оцінюєте стан доріг та тротуарів у місті?".
У опитуванні участь взяли 330 респондентів. Як видно нижче, то 44% людей, які взяли участь у опитуванні, вважають, що дороги і тротуари у нашому місті у дуже поганому стані.
І лише 1% - що в доброму, і так само 1% - що в дуже доброму стані.
























































