Віцемери Кременчука під час сесії «зависли у мобільниках»
Фотофакт.
Вчора, під час сесії Кременчуцької міської ради, віцемери Кременчука масово «зависли» у мобільних телефонах. Можливо, вони слухали доповідачів, і саме тому їхня увага була прикута до девайсів, а можливо віцемери просто займалися своїми справами.























































