«Ворскла» вперше цього року проведе матч із уболівальниками
Продаж квитків вже розпочали на сайті клубу.
27-го лютого о 17.00 полтавська «Ворскла» проведе черговий поєдинок у рамках чемпіонату України. На домашньому стадіоні імені Бутовського команда прийматиме «Олександрію».


























































