15-річний кременчужанин отруївся алкоголем
Стан підлітка – задовільний.
Вчора ввечері, 20 лютого, 15-річний підліток повернувся додому напідпитку. Як повідомили у прес-службі Кременчуцького районного управління поліції, рідні хлопця викликали швидку.
Стан потерпілого – задовільний.
























































