Будівлю в центрі Кременчука, де раніше працювали податківці, забрали на баланс міста (Доповнено)
Зараз там працюють державні і міські служби.
Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань Регламенту стало відомо, що будівлю на вулиці Ігоря Сердюка (колишня Жовтнева), де останнім часом знаходилась податкова, хочуть забрати на баланс міста.

























































