Директори кременчуцьких шкіл продовжують показувати у соцмережах, як годують учнів під час карантину
Своєрідний флешмоб триває.
Нещодавно директорка ліцею №30 Ольга Шиян продемонтстувала фото з обідами своїх учнів, а тепер її ініціативу підхопив директор Кременчуцької гімназії №12 Вячеслав Носкін.


























































