«Місто без тротуарів», - невже таке майбутнє чекає кременчужан?
Фотофакт.
Без асфальту та без бруківки. Чимала ділянка на перехресті вулиць Павлівської та Шевченка, що відведена під тротуар, та по якій ходять містяни, уже декілька років пустує без покриття..
Очевидці, які надіслали фото до редакції Кременчуцької газети, зауважують, що комунальники, певно, забули про це місце.
«Нас чекає таке майбутнє - місто без тротуарів ... І це в центрі міста ..., а на околицях що робиться», - нагадують ті, хто щодня ходить таким «тротуаром».






















































