У Кременчуці 45-річна жінка погрожувала пістолетом енергетикам, які прийшли відключати їй світло
Кременчужанка мала борги за електроенергію.
Сьогодні, близько 15.00, незвичайний інцидент стався на Першому бібліотечному тупику: 45-річна жінка погрожувала вогнепальною зброєю енергетикам.
Про це повідомили в батальйоні патрульної поліції Кременчука.


























































