Неподалік кременчуцької школи знайшли декілька шприців
Фотофакт.
Декілька порожніх шприців знайшли біля стадіону Кременчуцької загальноосвітньої школи №19. Про це повідомляють у одній із місцевих соцмереж.
Як підписали, «сліди життєдівяльності діабетиків».
























































