16-річний кременчужанин потрапив в лікарню, покуривши електронної сигарети
Ведеться перевірка.
Сьогодні до лікарні госпіталізували хлопця, який покурив електронну сигарету.
За повідомленням прес-служби відділу поліції Кременчука, юнаку надали медичну допомогу і відпустили додому.


























































