На власному подвір'ї ледь не згоріли пенсіонер і пенсіонерка
Люди в лікарні.
29 серпня до приймального відділення Козельщинської центральної районної лікарні з опіками госпіталізували 72-річних пенсіонера і пенсіонерку.
Про це повідомили в управлінні цивільного захисту населення Полтавської ОДА.

























































