Тротуар по Софіївській, біля СЮТ та школи №19, вражає відношенням мера до людей
«Дерева спилив, а за тротуар не подумав!?»
Батьки, чиї діти відвідують школу №19 та станцію юних техників звернулися до Кременчуцької газети з критикою влади щодо стану тротуарів навколо навчальних закладів.
Вони кажуть, що такий дирявий тротуар – то є відношенням мера до людей
«Дерева спилив, а за тротуар не подумав!? Якщо вже взявся наводити лад на вулиці, то роби від "А" до "Я", а не замилюй очі чимось одним»,- кажуть батьки і надали до редакції фото.
























































