За отримання послуг в лікарні «Кременчуцька» містяни платитимуть двічі - депутати затвердять відповідну програму
Міськрада у жовтні має офіційно оформити давно існуючий стан речей в комунальній медицині, коли перший раз мешканці Кременчука заплатять за надання медичних послуг у вигляді податків, а вдруге – благодійними внесками. Для більшої зручності згадуватимуть про принцип «гроші ходять за пацієнтом».



























































