Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Субота, 13 Червня 2026

Ви є тут

«Теплоенерго» проводить багатомільйонний тендер: чи не саме через це звільнився з посади директор підприємства Одношевний?

18 січня 2022
Перегляди: ...

Умови договору.

Комунальне підприємство «Теплоенерго» Кременчуцької міської ради оголосило тендер на роботи з технічного переоснащення котельні по вул. Мічуріна, 89-А м. Кременчук.

Про це сказано на сайті публічних закупівель «Прозорро».

Ціна питання - 46 млн 570 тис 471 грн.

Аукціон серед претендентів має відбутися 31 січня 2022 року.

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022 року.

Начебто благородна справа - модернізація обладнання, але чи не саме через цей тендер звільнився з посади директор «Теплоенерго» Віталій Одношевний.

На підприємстві подейкують, що він не захотів робити щось по вказівці з гори і пішло, поїхало...

Не виключаємо, що саме на цьому тендері планують «пиляти кошти» - зробити на копійку, а гривню покласти до потрібної кишені.

До речі, котельня на Третьому Занасипу вже набула неприємних спогадів для того ж саме В.Одношевного.

У 2018 році у цій котельні впала труба. 

Згодом саме по цій трубі порушили кримінальне провадження 12018170090004640 від 18.12.2018 року за ч. 2 ст. 364 КК України.

Пригадаємо її суть.

«Слідчий суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Предоляк О. С. ще у лютому 2019 року винісла ухвалу в цій справі щодо надання слідчим доступу до документів підприємства ТОВ «СТІКС-ОІЛ ІЖИНІРИНГ», що виконувала за договором підряду роботи зі встановлення димової труби на котельні Третього Занасипу по вул. Мічуріна, 89А.

Ця труба діаметром D=820 мм, товщиною стінки h=8 мм та довжиною L=92 метри за ціною 500 000, 00 гривень, бувша у використанні по актах виконаних робіт та договорах на придбання вказаної продукції «пройшла» як нова.

Такі дії кваліфікуються як зловживання службовим становищем», - йдеться у тексті ухвали.

Також слідчі встановили, що 20 липня 2018 року КП «Теплоенерго» та ТОВ «СТІКС-ОІЛ ІЖИНІРИНГ» уклали договір підряду № 85, що передбачав виконання робіт з проектування та встановлення димової труби на тій же котельні підприємства. Вартість роботи відповідно договору становила 4 млн 800 тис грн.

Саме до цієї труби розгорівся інтерес в модератора групи «Pozorro» Олексія Северина, адже тендер знову виграло ТОВ «СТІКС-ОІЛ ІЖИНІРИНГ». У березні 2019 «Теплоенерго» за один день закупило три послуги на суму у майже 10 млн грн без тендеру, де серед інших були й вище згадані послуги зі встановлення димової труби (4 млн 800 грн), а ще технічне переоснащення котельні з улаштуванням погодного регулювання (494 тис. 648 грн) та проектування та технічне переоснащення котельні із заміною газовідвідного стволу та встановлення тепло утилізатора (4 млн 502 тис. грн).

Але відомо, що справа канула у Лету. Правоохоронці так ї не довели її до кінця. Питання - не змогли чи не захотіли?

Нагадаємо, У Кременчуці на Теплоенерго представили нового керівника

Директором КП "Теплоенерго" замість Одношевного буде Радченко

 

Клим Соколов

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися