
Фотофакт.
Фото 120-річної давнини, на якому зображено депо й електростанцію електричного трамваю опублікували у телеграм-каналі ОК Кременчук.
Тож з тих часів не лише ці споруди, але й весь мікрорайон називають «Електростанція».
«Нагадаємо, що трамвай у Кременчуці запустили 1899 року. Парк складався із 16 трамваїв, а електростанція, зведена біля підніжжя Піщаної гори, мала потужність 4450 кінських сил.
Травмаї їздили у Кременчуці до 1920 року, після чого радянська влада вирішила, що нам вони більше не потрібні і забрала всі вагони до російського міста Ярославль», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Старенький трамвай: як виглядав транспорт у Кременчуці сторіччя тому.
Кременчужанам показали трамвай, який курсував містом понад 100 років тому.
Мер Кременчука погодився, щоб міні-скульптура травмайчика таки залишилася без ріг
Ніка Назарова




























































