8 травня 2020 12:00
Перегляди: ...

Переважно це медичні сестри, молодші медичні сестри.
Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у Кременчуці торкнулись питання вакансій медичних працівників у нашому місті.
Директор Кременчуцького центру зайнятості Віктор Калашнк повідомив, що у всіх лікарняних закладах міста є наявні вакансії. Переважно це медичні сестри, молодші медичні сестри.
Він зазначив, що під час карантину було скорочення стоматологів і відповідне звернення до Кременчуцького центру зайнятості.
Нагадаємо,У Кременчуці під час карантину масового звільнення медиків не фіксувалося
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































