Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук

Ви є тут

У Крюкові затор вже поширився і на дамбу

23 жовтня 2018 09:30
Перегляди: ...

Більш ніж пігодини треба, аби переїхати міст через Дніпро.

Сьогодні кременчужанин Олександр вже традиційно прислав Кременчуціькій газеті фото ранкового Крюкова, а саме затору на вулиці Івана Приходька.

Вже декілька місяців через ремонт Крюківського мосту кременчужани мають екстримально добиратися на роботу: постояти в заторі на мосту, а то й спізнитися на роботу.

Сьогодні затор поширився і на інші вулиці. У Фейсбуці зявились фото, з яких видно, що з боку міста Дніпра в Кременчук в'їжджати проблематично.

"15 хвилимо стоїмо на дамбі", "Донька 35 хвилин їхала через міст, не враховуючи часу на очікування маршрутки" - реалії сьогоднішнього ранку в розповідях кременчужан.

Може кременчужанам "світлом в кінці тунелю" стане повідомлення з мерії Кременчука, в якому ремонт Крюківського мосту обіцяють завершити до кінця цього місяця.

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися