10 липня 2017 12:00
Перегляди: ...

Кременчужани вже більше тижня б’ють на сполох.
У Кременчуці Сухий Кагамлик вкрився густою підозрілою піною. Ще минулого тижня кременчужан били на сполох та зверталися до представників міської влади з проханням з’ясувати, хто в винен у забрудненні.
До виконавчого комітету Кременчуцької міської ради було подане колективне звернення щодо факту забруднення брудною та мильною водою річки Сухий Кагамлик, яка витікає з труби та знаходиться на території парку Кагамлицький.
Міська влада, схоже, просто ігнорує проблеми містян, а річка тим часом замилюється ще більше. Фотодокази кременчужани розміщують у Facebook.
Ірина Андрєєва
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































