
У Кременчуці жінка відповіла за доньку з ознаками сп’яніння.
У Автозаводському районному суді м. Кременчука розглянули справу, що привернула увагу соціальних служб. Жительку Кременчука притягнули до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків щодо своєї доньки.
Як встановив суд, 16 травня близько 22:30 на стадіоні «Політехнік» було виявлено неповнолітню дівчину в стані алкогольного сп’яніння середнього ступеня. Через критичний стан їй довелося викликати бригаду екстреної медичної допомоги.
Матір дитини, яка фактично не забезпечила належного виховання доньки, була звинувачена за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Під час судового засідання жінка визнала свою вину повністю та щиро розкаялась.
З огляду на характер порушення, обставини справи та каяття обвинуваченої, суддя Андрій Малтиз вирішив застосувати найм’якшу форму адміністративного стягнення — попередження.
Також правопорушниці доведеться сплатити судовий збір у розмірі 605,60 грн.
Марина Соловей




























































