31 січня 2024 09:30
Перегляди: ...

Наслідки людської діяльності.
Сьогодні ранок однієї із бригад КП "Благоустрій Кременчука" розпочався із прибирання сміття на провулку Роменському.

Про це повідомив у Фейсбуці Благоустрій Кременчука.
Комунальники вказують, що люди без певного місця проживання складують сміття з контейнерного майданчика, і виходить справжнє сміттєзвалище.

"Хронічні звалища давно «прописалися» на вулицях, і ми завжди намагаємося все прибирати, щоб наше місто було чистим та свіжим. Місцевим людям доводиться часто спостерігати за цим процесом бруду. Намагаємося наводити порядки і тримати в нормах такі ситуації. Адже ходити чистими провулками набагато приємніше", - йдеться в повідомленні.
Світлана Павленко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































