
Фоторепертаж.
Ось непомітно майже і промайнув перший місяць осені. Незвичної, карантинної осені. Ранки хоч і сонячні, але прохолодні. Тож зараз, як ніколи, видно, як люди готуються до виходу з дому. Йде людина в куртці і теплих штанях - то спати довго не прийшлось. А ось якщо в шортах і футболках перехожі, то, скоріш за все, вибрались вони по справах аж дообіду.
Уже відчутні подихи жовтня - і в опалому листі на зеленій траві, і в неспішних рухах голубів. Здається, вони найбільше хочуть ввібрати в себе оце останнє тепло.
Та вже осінь наповно розкручує павутину свого чарівного покрову, ніби шепчучи: «Скоро, дуже скоро я вам піддам золота! Дочекайтесь!».
А поки - ловіть моменти осіннього міста в фоторепортажі Олександра Попенка.
Світлана Павленко








































































































