24 серпня 2019 14:45
Перегляди: ...

Вітаємо Олену Броніславівну Сьомик!
З нагоди Дня незалежності Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами багатьох українців. Серед них – учительку Кременчуцького ліцею №25 «Гуманітарний колегіум» Олену Броніславівну Сьомик. Її нагородили орденом княгині Ольги II ступеня.
Кременчуцька газета вітає Олену Броніславівну, яка також є президенткою Кременчуцької Малої академії наук.
Зазначимо, у 2014 році Президент України нагородив О.Сьомик орденом княгині Ольги IIІ ступеня.
Олена Сінтюріна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































