
Йдеться про 100 тис злотих.
30 березня 2022 року сесія міської ради міста Бидгощ, з ініціативи президента міста пана Рафала Брускі, прийняла рішення про виділення 200 тис злотих для фінансової підтримки міст-партнерів Бидгоща в Україні: Кременчук та Черкаси (по 100 тис злотих кожному). Про це повідомляє заступник очільника комунального підприємства «Кременчук Інвест» Андрій Мельник у Фейсбуку.
Окрім цього відомо, що зараз триває збір коштів для гуманітарної допомоги громадянам України. Вже зібрано 150 тис злотих.
«Громада міста Бидгощ небайдужа до трагедії людей, які біжать із України. Я перебуваю в постійному контакті з мерами міст-партнерів і від їх імені хочу подякувати вам за вашу підтримку та конкретну допомогу - транспорти з подарунками, фінансову підтримку та турботу про їхніх жителів, які втекли із зони бойових дій. Дякуємо також волонтерам та громадським організаціям, які щодня справляються з цим завданням, - зазначив Президент міста Рафал Брускі.
Нагадаємо, місто-побратим Кременчука польський Бидгощ готов і надалі нам допомагати.
За матеріалами заступника очільника КП «Кременчук Інвест» А.Мельника






























































