26 грудня 2019 13:30
Перегляди: ...

Ще вогонь передадуть в шпиталь.
У Кременчуці вже стало доброю традицією, що напередодні Різдва Христового за Григоріанським календарем представники Національної скаутської організації України «Пласт Кременчук» привозять до нашого міста Вифлеємський Вогонь Миру - як символ надії, любові та миру.
Про це повідомила прес-служба міськвиконкому.
Сьогодні представники організації передали священний вогонь меру Кременчука Віталію Малецькому.
Також традиційно в Вифлиємський вогонь передадуть у Кременчуцький обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни, військові частини, кременчуцькій громаді.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































