
Оперативна інформація.
Учора в Кременчуцькому районі сталось три пожежі.
Так, о 13.11 в селищі Семенівка, на вул. І. Вовчука, сталась пожежа на відкритій території. Знищено: суху рослинність та сміття на площі 0,007 га. До гасіння залучалось одне відділення 8 ДПРП.
Про це повідомили в управлінні ДСНС Полтавщини
Вже о 15:35 в с. Пироги, на вул. Чумацький Шлях, сталась пожежа на території приватного домоволодіння. Знищено: суху рослинність на площі 0,02 га, покрівлю та перекриття господарчої споруди на площі 54 кв.м. Врятовано: дану споруду, житловий будинок. До гасіння залучалось два відділення 6 ДПРП. В зв’язку з сильним задимленням рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання.
А в 17:53 у с. Великі Кринки, на вул. Перемоги, сталась пожежа на відкритій території. Знищено: очерет на площі 1 га. До гасіння залучалось одне відділення 6 ДПРП.
Нагадаємо, Горів сарай, двір та суха рослинність: у Кременчуцькому районі за вчора сталися три пожежі
Майже 2 гектари рослинності згоріли за вчора по Кременчуцькому району
У Кременчуцькому районі рятувальники тричі гасили пожежі на відкритих територіях
Світлана Павленко
Фото ілюстративне





























































