24 лютого 2020 09:15
Перегляди: ...

Фотофакт.
Новорічний атрибут у Кременчуці перетворюється на сміття. Відповідні світлини опублікували в одній із соцмереж.
«Слабак, міг би і до весни залишити», - підписали фото.

Як видно із фото, деревце валяється прямо під вікнами житлового будинку.
Помітили таку картину на набережній Лейтенанта Дніпрова.
Дописувачі залишили свої коментарі.

Нагадаємо, The свято must go on, або Новий рік у Кременчуці продовжується
Ніка Назарова
Фото H.Kremenchug
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































