
В області працює 97 стаціонарних пунктів щеплень та 68 мобільних бригад.
Сьогодні на нараді в голови Полтавської облдержадміністрації розглянули питання «Про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2, у Полтавській області». Як нагадав виконувач обов’язків директора Департаменту охорони здоров’я Юрій Курилко, на Полтавщині проходить п’ятий етап вакцинації.
В області зараз вакциновано 21% осіб. За період із 24 лютого по 27 серпня 2021 року усього вакциновано 421 тис 676 осіб. В області працює 97 стаціонарних пунктів щеплень та 68 мобільних бригад.
«За півтора місяці у нас на стаціонар із коронавірусною хворобою не потрапила жодна особа, яка отримала щеплення», - говорить Ю.Курилко.
Також акцентував, що зараз Полтавщина – один із лідерів вакцинування.
«Одна тисяча вакцинованих – означає збережено 25 життів», - сказав чиновник.
Нагадаємо, В Україні за добу кількість хворих на COVID-19 наблизилася до 2 тисяч
Кількість хворих на COVID-2019 у Кременчуці стрімко зросла
До Кременчука підступив штам коронавірусу Delta: число інфікованих
Світлана Павленко




























































