10 травня 2022 14:30
Перегляди: ...

Скоротили на 1 годину.
Сьогодні на Дніпропетровщині скоротили комендантську годину. За інформацією голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації у Фейсбуку, тепер вона триватиме з 23.00 до 5.00.
Раніше вона діяла з 22.00 до 5.00.
Олена Сінтюріна
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































