
Також жінка зобов’язалась відмовитись від вимоги сплачувати аліменти у майбутньому.
Через суттєві зміни у житті мешканка Кременчука попросила свого колишнього чоловіка сплатити їхній дитині чималу суму грошей – 300 тисяч гривень.Про це повідомило Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.
Так, раніше суд вже зобов’язав кременчуківця сплачувати аліменти, але чоловік не відзначився сумлінністю при виконанні батьківського обов’язку та накопичив заборгованість. Тому, через недодані батьком тисячі гривень (борг, який перевищив суму відповідних платежів за чотири місяці), державні виконавці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) винесли вмотивовані постанови та тимчасово обмежили чоловіка у деяких свободах:
- у праві виїзду за межі України;
- у праві керування транспортними засобами;
- у праві користуванні зброєю;
- у праві полювання.
Так, завдані правовими санкціями незручності переконали чоловіка погасити наявну аліментну заборгованість. Разом з тим, громадянин задовольнив й прохання колишньої дружини, оскільки вона зобов’язалася відмовитись від вимоги сплачувати аліменти у майбутньому. Тому рішення віддати одразу понад 300 тисяч гривень для батька стало раціональним, оскільки більше не потрібно буде щомісячно нагадувати собі про сплату аліментів та миритися з правовими заборонами.
Нагадаємо, Право керування автомобілем обійшлось кременчужанину у 200 тисяч гривень
У 2020 році діти Полтавщини отримали майже 300 мільйонів гривень аліментів
За матеріалами джерела

































































