
Судова справа.
20 лютого в Автозаводському райсуді Кременчука провели розгляд справи за обвинуваченням місцевого жителя в умисному тяжкому тілесному ушкодженні.
Ввечері 27 квітня 2023 року, біля ліцею на вул. Героїв Маріуполя чоловік зустрів свою колишню дівчину, почав висловлювати образи в її бік і вдарив її ножем у груди та живіт, а коли жінка лежала, бив ногами. Злочинець втік з місця події.
Потерпілу госпіталізували до лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».
Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав, а у вчиненому розкаявся. Але позовні вимоги потерпілої не визнав в повному обсязі. Дати свідчення відмовився.
Потерпіла в суді пояснила, що у вечір злочину поверталася з роботи та йшла з подругою. Біля ліцею до них підійшов її колишній хлопець, який хотів поговорити, але дівчина відмовилася. Тоді хлопець мовчки дістав з кишені ніж, яким ударив потерпілу в живіт та повалив її на землю. Далі були численні побої ногами.
В цей час подруга жінки кричала, і на крик прибіг інший громадянин. Він словесно зупинив дії зловмисника, і останній побіг. Потім на місце події викликали «швидку».
Потерпіла під час надання свідчень зазначила, що досі лікується. Вона наполягала на суворому покаранні для колишнього хлопця.
Суд дослідив усі наявні докази, врахував думки сторін та призначив підсудному 6 років і 6 місяців ув’язнення. Термін відбування покарання почали рахувати з 9 травня 2023 року – дня затримання. До набрання вироком законної сили, чоловік просидить під вартою.
З нього постановили стягнути на користь потерпілої 16 056 грн матеріальних збитків, 75 000 грн моральної компенсації та 14 800 грн - за правничу допомогу.
Артем Кузьменко






























































