22 травня 2020 15:00
Перегляди: ...

Кременчужани скаржаться на зборище у дворі. Відповідне повідомлення розмістила місцева жителька у групі АЙ ЛАВ КРЕМЕНЧУГ!
«Куди звертатися з приводу збіговиська у дворі цих «Елементів, лазять в сміттєвих баках, п'ють, антисанітарія і так цілими днями?», - написала Валентина Литвинова

Даний пост викликав масу коментарів. Жінці радили як звернутися до поліції, так і допомагати цим людям власними силами.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































